Máme zde možnost vložit text a vedle dát obrázek,či vícero obrázků. Pokusím se zde trochu nastínit, jak na to. Všimněte se, že tu máte 4 obdélníky, které můžete použít každý na něco jiného. Proto je možné dát vedle sebe text i obrázek. Záleží jen na tom, jak co chcete mít veliké. Pokud to chcete mít půl na půl,tak na text použijete 2 obdélníky. To ovlivníte, když tady v tom Odstavec textu kliknete na Rozšířené, tak si nastavíte šířku na 2 (použijete dva obdélníky).Lze upravovat dle libosti.
3a.JPG
2.JPG
Také si tu nastavíme zarovnání, kam chceme text vložit, můžeme dát i Zvýraznění, udělá se rámeček kolem textu, prostě fantazii se meze nekladou. Nyní můžeme přistoupit k vložení obrázku. Klikneme na další zelené plus a po vyskočení tabulky vybereme Obrázek.
1.JPG
4.JPG
Zde klikneme na Procházet a z PC si vybereme obrázek,který tam chceme uložit. Nyní se musíme rozhodnout, jak veliký bude. Asi se bude muset dát V náhledu, to je na vašem uvážení, jak veliký ho chcetr mít. Chce to zkoušet. Vedle textu by asi měl být menší. Musíme kliknout v tom Rozšíření na šířku /zbývají vedle textu 2 obdélníky, pokud je text delší, můžeme kliknout na 2 a bude obrázek větší. Dále tam vybereme Styl zobrazení - buď dáme s náhledem, či v plném rozlišení, to je na vašem uvážení, jak to chcete mít veliké.
6.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one